Promocje Air France

Air FranceJeśli macie trochę wolnego czasu, możecie go dobrze spożytkować na przykład przeglądając promocje europejskich przewoźników operujących z naszych lotnisk. Czasem trwające nawet kilka godzin obniżki cen pomogą nam zaoszczędzić w łatwy sposób do kilkuset złotych. Ostatnią ciekawą promocję zaoferowały linie lotnicze Air France i KLM, przecenione trasy zawierały między innymi Amsterdam, Wyspy Karaibskie i miasta Ameryki Północnej. Jest to dowód na to, że linie lotnicze dbają o klientów. Za lot z do Nowego Yorku czy Chicago bilety lotnicze kosztowały dokładnie 1830 zł, zaś do Amsterdamu zaledwie 430 zł.

Obecnie ceny biletów uległy zmianie, ponieważ zakończył się okres promocyjny. Przykład wyżej wymienionych cen to kolejny powód aby na bieżąco śledzić oficjalną stronę przewoźnika. Może akurat na nas trafi kolejna obniżka. Promocja pewnie pojawi się jeszcze w najbliższej przyszłości warto więc nieustannie czuwać. Przecenione loty mają termin realizacji do 15 czerwca 2015 roku, ale to także zmienia się z kolejnymi ofertami.

Z kolei linia lotnicza KLM postanowiła oczarować swoich pasażerów Wyspami Kanaryjskimi oferując bardzo korzystne przeloty do taki miejsce jak: Aruba, Curacao, Bonaire czy St. Maarten. Wszystkie destynacje dostępne były w jednej korzystnej cenie 2299 złotych. St. Maarten i Curacao również były do zrealizowania w przeciągu kilku miesięcy (19 marca- 30 czerwca) dlatego na spokojnie możemy się zastanowić i zaplanować podróż nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Podróżowanie dla przeciętnego zjadacza chleba nie stanowi codzienności, dlatego większość osób stara się korzystać z promocyjnych ofert. Jednak to często okazuje się być gra na loterii. Czeka się na obniżkę cen po to, aby w ogóle było nas stać na wycieczkę lub by koszty lotu nie przewyższyły wydatków już na miejscu. Air France i KLM są przykładem linii, które myślą również o takich osobach. Aby podróż naszych marzeń stała się bardziej realna niż wydaje nam się na pierwszy rzut oka.

Bardzo ważną informacją jest ta, że ceny za podróż nawet w promocyjnej ofercie zawsze obejmują lot w obie strony w którym wszelkie opłaty manipulacyjne zostały już uiszczone. Pozostaje nam jedynie zapłata za transakcję. Warto złapać taką okazję zwłaszcza, że data wylotu również podana jest z dużym wyprzedzeniem, jak wcześniej wspomniane loty do czerwca.. Pośpiech wskazany jest jedynie wówczas gdy promocja zostaje ogłoszona gdyż trwa ona jedynie kilka dni, czasami nawet tydzień. Natłok chętnych nie powinien jednak stwarzać wrażenia że możemy spokojnie poczekać na swoją kolej.